Öne ÇıkanlarSinema & Dizi

Netflix’te aralık ayında yayınlanacak dizi ve filmler açıklandı

Netflix Türkiye, Aralık 2021 takvimini açıkladı. Platformun sevilen iki orijinal dizisi yeni sezon bölümleri ile izleyicilerle buluşacak. Andrzej Sapkowski’nin ilk sezonu 2019’da gösterime giren The Witcher, 2. sezon ile geri dönecek. Bir grup suçlunun İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soymasıyla başlayan La Casa de Papel ise final sezonu olan 5.sezonun son bölüm paketi yayınlanacak.

Netflix Türkiye Aralık 2021 takvimi

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Adam McKay’ın üstlendiği, başrollerinde Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrance gibi ünlülerin yer aldığı Don’t Look Up filmi de 24 Aralık tarihinde yayınlanacak filmler arasında. Bununla birlikte Benedict Cumberbatch’in başrolde olduğu The Power of the Dog da izleyicileriyle buluşacak.

Don’t Look Up

Başrollerini Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence ve Meryl Streep’in paylaştığı ve 24 Aralık 2021’de yayınlanacağı açıklanan Don’t Look Up filminin özeti:

İki astronom, Dünya’yı yok edecek bir kuyruklu yıldızın yaklaşmakta olduğu konusunda insanlığı uyarmak için bir medya turuna çıkar, ancak hiç kimse onları umursamaz.

The Witcher 2. Sezon

Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan’ın başrolünde oynadığı The Witcher, 17 Aralık’ta yayınlanacak 2. sezonu ile geri dönecek. Bu arada diziye üçüncü sezon onayı verildiği haberini de sevenlerine verelim.

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu, güçlü bir büyücüye ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensese doğru savurur. Şimdi üçü birlikte, gitgide daha dengesiz bir yer hâline gelen Kıta’da yollarını bulmayı öğrenmelidir.

La Casa de Papel – 5. Kısım Son 5 Bölüm

İlk iki sezonda, Alvarto More’nin oynadığı Profesör kod adlı karakter liderliğinde kurulan soygun ekibinin İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soyma planlarını konu alan La Casa De Papel, üçüncü ve dördüncü sezonda ekibin, arkadaşlarından birinin kaçırılması üzerine İspanya Merkez Bankası’nı soyma girişimlerini konu aldı. İspanyol televizyon yapımcısı Alex Pina’nın imzasını taşıyan soygun dizisi yayınlanacak son 5 bölümü ile final yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Akıllı Gözlükler ve Açtığı Kapılar

La Casa de Papel’in finalini getirecek 5. sezonun ilk kısmı 3 Eylül’de yayınlanmıştı. İkinci kısım ise 3 Aralık’ta Netflix üyeleriyle buluşacak. Böylelikle 2017 yılından beri devam eden soygun dizisi ekranlara veda edecek.

Netflix Türkiye kataloğuna Aralık ayında eklenecek diğer yapımlar:

  • The Power of the Dog – 1 Aralık
  • Lost in Space 3. Sezon – 1 Aralık
  • Jurassic World Kretase Kampı 4. Sezon – 3 Aralık
  • Voir: Filmlerin Gücü – 6 Aralık
  • The Unforgivable – 10 Aralık
  • Bekle Bizi Vahşi Doğa – 10 Aralık
  • The Hand of God – 15 Aralık
  • Emily In Paris 2. Sezon – 22 Aralık
  • Cobra Kai 4. Sezon – 31 Aralık
Haber Bültenimize Abone Olun

Bir yanıt yazın