En iyiKriptopara

Kripto Paraları takip etmek İçin En İyi 7 Site

Piyasadaki en iyi kripto para izleme sitelerini mi arıyorsunuz? İşte kullanılacak en iyi web sitelerinden bazıları.

Kripto endüstrisi, bir anda piyasanın zirvesine çıkabilen ve ardından bir sonraki değerde büyük çöküşlerle karşılaşabilen para birimleri ile sürekli değişen bir ekosistemdir.

Bir madeni paranın nereye gideceğini bilmek genellikle zordur, bu nedenle, henüz satın almış olsanız da olmasanız da, istediğiniz madeni paranın istatistiklerini düzenli olarak kontrol etmek her zaman iyi bir fikirdir. Peki, hangi siteler en iyi ve en güncel kripto para istatistiklerini sunuyor? İşte onların bir listesi.

1. CoinGecko

CoinGecko, yüzlerce farklı madeni paranın istatistiklerini ve eğilimlerini kontrol etmek için güvenilir ve kapsamlı bir kaynaktır. CoinGecko, Chiliz veya Milk Token gibi daha yeni veya daha az bilinen madeni paraların yanı sıra tüm büyük madeni paralar için fiyat grafikleri, piyasa istatistikleri, geçmiş veriler ve bir dizi farklı çizelge sunar.

Ayrıca CoinGecko’yu kullanarak seçtiğiniz madeni parayla ilgili güncellemeleri kontrol edebilir ve fiyat tablosunu şu anda piyasadaki en büyük iki madeni para olan Bitcoin ve Ethereum ile karşılaştırabilirsiniz. Ek olarak, seçtiğiniz parayı aynı anda hem itibari hem de itibari olmayan para birimine çevirebilirsiniz. Kripto para birimi istatistikleri söz konusu olduğunda, gerçekten hepsi bir arada bir seçimdir.

2. Coinbase

Coinbase, birçok kişi tarafından popüler bir kripto para birimi değişimi ve yazılım cüzdanı olarak bilinir, ancak aynı zamanda yüzlerce farklı kripto para birimi hakkında önemli bilgiler sunar. Coinbase “Fiyatlar” bölümünde, fiyat çizelgeleri, saklama süresi, popülerlik ve ticaret etkinliği dahil olmak üzere seçtiğiniz kripto parayla ilgili çok çeşitli verilere erişebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Etkileşimi Artıran En İyi 5 Instagram Uygulaması

Bunun da ötesinde, Coinbase her bir madeni para hakkında kısa ama faydalı özetler sunarak madeni paranın nasıl çalıştığını açıklar ve kullanıcıların akıllarında tutmaları için bazı önemli bilgilerden bahseder. Ayrıca seçtiğiniz madeni paranın mevcut değerini fiat olmayan (veya geleneksel) farklı küresel para birimlerinde de kontrol edebilirsiniz.

Coinbase’in de bir borsa olduğu göz önüne alındığında, doğrudan “Fiyatlar” bölümünden bir hesap oluşturabilir ve gördüğünüz istatistikleri beğenirseniz, baktığınız parayı satın alabilirsiniz.

3. Nomics

Nomics, her türlü kripto para birimi istatistiklerini kontrol etmek için harika bir seçenektir. Nomics, büyük isimlerden piyasaya yeni başlayanlara kadar çok çeşitli farklı kripto paralar hakkında bilgi sağlar.

Nomics, standart madeni para fiyat çizelgelerinin yanı sıra işlem hacmi, piyasa değeri ve dolaşımdaki belirli madeni para arz sayısını sunar. Ayrıca, kurucuları, çıkış tarihi ve daha fazlası dahil olmak üzere her bir madeni para için okunması kolay özetler sağlar.

Ek olarak, Nomics sadece fiyat çizelgeleri değil, aynı zamanda fiyat tahmin çizelgeleri de sunar. Bu şekilde, belirli bir madeni paranın piyasadaki geleceği konusunda fikir birliğinin ne olduğunu kontrol edebilirsiniz. Ancak, Nomics’in bu tahminin yatırım tavsiyesi olarak alınmaması gerektiğini belirttiğini belirtmek önemlidir, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

4. CoinMarketCap

CoinMarketCap’te kripto para istatistiklerinden mahrum kalmayacaksınız. Bu site, kriptodan USD’ye fiyat tablosu, ticaret hacmi, piyasa değeri ve genel piyasa sıralaması dahil olmak üzere önemli kripto para verileri için harika bir tek durak noktasıdır. Ek olarak, nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, istediğiniz parayı satın almak için en iyi yerlere göz atabilirsiniz.

CoinMarketCap’i kullanarak, seçtiğiniz parayı destekleyen cüzdanların yanı sıra kapsamlı analiz ve geçmiş verilere de göz atabilirsiniz. Bir madeni para hakkında salt istatistik görmektense okumayı tercih edenler için, canlı veri özetine ve “Hakkında” bölümüne bakabilirsiniz. CoinMarketCap’in özetleri süper derinlemesinedir ve ilginç bir okumadan bahsetmiyorum bile size birçok bilgi sağlayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları

5. Coinranking

Coindesk, kullanıcılara fiyat çizelgeleri, fiyat-performans tabloları ve 24 saatlik değişim oranları dahil olmak üzere ihtiyaç duydukları en önemli kripto para istatistiklerini sağlar. Ayrıca istediğiniz kripto paranın önemli borsalarını ve piyasalarını ve söz konusu piyasalardaki işlem hacmini de inceleyebilirsiniz.

Coingecko gibi, Coinranking’in jeton dönüştürücüsünü kullanabilir ve bir jeton değerini çeşitli itibari ve itibari olmayan para birimlerinde kontrol edebilirsiniz. Ek olarak, herhangi bir madeni para hakkında biraz bilgi edinmek ve kurucuları ve hedefleri hakkında bilgi edinmek için Coinranking’in özet bölümlerine göz atabilirsiniz.

6. CoinDesk

CoinDesk, ilgilendiğiniz kripto paralar hakkında sizi bilgilendirmek için bir dizi farklı istatistik ile güvenebileceğiniz bir kripto kaynağıdır. İstediğiniz kripto paranın en son fiyatı ve geçmiş dalgalanmaları hakkında sizi güncel tutar. , size nasıl performans gösterdiğine dair bir fikir verir.

Bunun üzerine CoinDesk, herhangi bir kripto paranın piyasa değeri, toplam arzı ve 24 saatlik hacminin yanı sıra mevcut piyasa konumunu veya etkisini anlamanıza olanak tanıyan kısa bir piyasa analizi sağlar.

CoinDesk’in kripto özetleri de oldukça bilgilendiricidir ve madeni para dönüştürücülerini kullanarak çeşitli fiat ve fiat olmayan para birimlerinde seçtiğiniz madeni paranın fiyatını kontrol edebilirsiniz.

7. CoinStats

CoinStats, istediğiniz coin’in mevcut fiyatını ve geçmişteki dalgalanmalarını kontrol etmenizi ve performansını Bitcoin ve Ethereum ile karşılaştırmanızı sağlar. Ayrıca herhangi bir madeni paranın piyasa değerine, dolaşımdaki arzına ve mevcut piyasalara (ayrıca her piyasadaki işlem hacmine) göz atabilirsiniz.

CoinStats ayrıca istediğiniz madeni parayla ilgili en son güncellemeleri sunar ve her bir madeni paranın piyasaya sürülmesi, kurucuları ve madeni paranın nasıl çalıştığı hakkında bir özet sağlar. Seçtiğiniz madeni paranın belirli bir miktarda artması durumunda ne kadar bir getiri göreceğinizi öğrenmek istiyorsanız, sitenin yatırım hesaplayıcısını da deneyebilirsiniz. Bu, yatırım yaparsanız paranızın nereye gidebileceğini anlamanın harika bir yoludur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En İyi 20 Sosyal Medya Yönetim Araçları

CoinStats tarafından sunulan ve yalnızca profesyonel bir hesabınız varsa erişebileceğiniz bazı ek istatistikler vardır, örneğin bir madeni paranın günlük işlemleri veya CoinStats portföylerindeki hakimiyeti gibi. Aylık sadece 3,49$’a profesyonel bir hesap alabilirsiniz, ancak CoinStats, eğer istemiyorsanız, yine de ücretsiz olarak çok çeşitli kapsamlı istatistikler sunuyor.

Bu Sitelerle Kripto İstatistiklerini Değerlendirmek Kolay

Yukarıdaki sitelerle, sadece birkaç tıklamayla bir madeni paranın geçmişi, performansı ve hatta geleceği hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Kripto para birimi haberleri ve değişikliklerinden haberdar olmak ve güncel kalmak istiyorsanız bunları kontrol etmelisiniz.

Haber Bültenimize Abone Olun

Erdinç

Teknolojiden ve dijital dünyadan uzak kalamayan, sokak fotoğrafçılığına meraklı gezgin bir doktor kişi

Bir yanıt yazın