En iyiSosyal Medya

En İyi 20 Sosyal Medya Yönetim Araçları

#1 Buffer

Ücretsiz ve Ücretli paketler

Buffer, sosyal ağları yönetmek için geliştirilmiş bir yazılım uygulamasıdır. Kullanıcılara Twitter, Facebook ve LinkedIn gönderilerini planlamak için bir yönetim sağlar. Bu uygulama, birden fazla sosyal medya hesabı kullanmak zorunda olan işletmeler ve şirketler için faydalıdır.

Aynı zamanda Buffer, asıl kullanıcıya ek olarak Buffer hesabı kullanabilen ekip oluşturmayı da desteklemektedir. Ayrıca, küçük işletme, orta işletme ve büyük işletme veya acente gibi farklı işletme paketleri sunar.

#2 HootSuite

Ücretli

HootSuite, kullanıcıların Facebook, Twitter, Instagram, Google+, YouTube, Linked In vb. 35’ten fazla sosyal ağla bağlantı kurmasını sağlayan sosyal yönetim aracıdır. HootSuite ile gönderilerinizi planlayabilir, istatistiklerinizi görebilir, diğer uygulamalar ile entegre ederek kullanabilirsiniz.

En popüler sosyal medya yönetim platformlarından olan Hootsuite, kullanıcılarına tüm sosyal medya aktivitelerini takip edebilecekleri gelişmiş bir pano sistemi sunmaktadır.

#3 Sprout Social

Ücretli

Sprout Social, aynı sosyal medya ağlarının birden fazla hesabını ya da birden fazla sosyal medya platformunun çeşitli hesaplarını yönetmek için kullanılan bir sosyal medya yönetim platformudur. Sosyal medya pazar trendindeki artışla birlikte, çoğu reklamveren ve marka, kampanyalarından mümkün olan en iyi çıktıyı almak için sürekli olarak bu platformlar arasında geçiş yapıyor.

Sosyal medya yönetim platformu, tüm hesaplarını tek bir platformdan yönetmelerini sağlar. Sprout Social, kullanıcılara, çoklu sosyal hesaplarını yönetebilecekleri ve gönderilerini planlayabilecekleri, bir sosyal medya yönetim platformu sağlayan bir platformdur.

#4 SocialOomph

Ücretli

SocialOomph, her türlü sosyal medya üretkenliğini artırmak için iyi bir araçtır. Bu hizmet aracılığıyla Twitter, Facebook ve LinkedIn hesaplarının profillerini, sayfalarını, gruplarını, şirket sayfalarını, bloglarını ve RSS beslemelerini yönetebilirsiniz.

Bunu, tweet planlama, anahtar kelimeleri izleme, taslakları kaydetme ve yeniden kullanma, güvenli Twitter erişimi, beş adede kadar Twitter hesabı ve önceden tanımlanmış kanalları ziyaret etme gibi birden çok özellik yerine ücretsiz bir kullanıcı olarak kullanacaksanız, sizin için uygun olacaktır.

#5 Radyan6

Ücretli

Radian6, dijital pazarlamadan gerçek sonucu elde etmek için birden fazla sosyal medya hesabını yönetmek ve trendleri, stratejileri ve fikirleri almak için bir sosyal medya yönetim platformudur. Kullanıcıların, takipçi ve müşterilerin yorum, görüş ve şikayetlerini her bir hesaba ayrı ayrı giriş yapmak yerine Radian6’nın tek bir platformunda görüntülemesini sağlar.

Kullanıcılar Radian6’ya katılarak, tüm sosyal medya hesaplarını ana platformda düzenleme ve sosyal sohbeti gerçek zamanlı olarak dinleme özelliklerinden faydalanabilirler.

#6 Sendible

Ücretli

Sendible, sosyal medya hesaplarını aynı yerden yönetmenizi sağlayan diğer bir sosyal medya yönetim platformudur. Sendible kullanıcısı, aynı anda birden fazla sosyal medya kanalında markasının itibarını ölçebilir ve izleyebilir. Tek bir sosyal yönetimi ile Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn ve Blog sitelerinizi aynı anda güncelleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Konferans görüşmeleri için en iyi 10 ücretsiz uygulama

İster fotoğrafları veya videoları yönetin, ister gönderilerinizi düzenleyin, hepsi tek bir platformda. İçerik paylaşımının başarısını ölçün ve ürününüz hakkında sosyal medyada söylenenlerden haberdar olun. Sendible, sosyal medya faaliyetlerini izlemek isteyen işletmeler için önerilebilir.

#7 SocialDraft

Ücretli

Socialdraft, tüm sosyal medya hesaplarını tek bir yerden yönetmek için son derece özelleştirilmiş güzel bir platformdur. Sosyal medya yönetimi ve takvim platformudur. Tüm sosyal medyayı yönetmek için özelleştirilmiş bir çözüm sunar. Socialdraft’ın temel özellikleri sosyal medya pazarlaması, ekip işbirliği, sosyal besleme, uyarılar, özel URL kısaltıcı, CSV gönderisi, sosyal medya sürükle bırak takvimi, akıllı kimlik, projeler ve daha bir çok şeydir.

Socialdraft’ı kullanarak kullanıcılarınız ve ziyaretçileriniz hakkında bilgi alın ve sosyal medya kanallarınızdaki etkileşimi artırın. Socialdraft’ın sosyal medya yönetim sistemi, diğer sosyal medya yönetim platformlarından biraz farklıdır. Kullanıcıların, Socialdraft’ın sistemli bir takvim sisteminden hesaplarla birlikte tüm sosyal medya platformlarının kontrolünü ele geçirmelerini sağlar.

#8 ViralHeat

Ücretli

Viralheat, sosyal yatırımın geri dönüşüyle ​​ilgili gerçek zamanlı raporu görüntülemek için çok işlevli bir sosyal medya pazarlama, analiz ve hesap yönetimi platformudur. Sosyal yatırım getirisini ölçen, potansiyel müşterileri belirleyen ve benzersiz pazarlama paketi ile mevcut pazarlama araçlarına entegre olan bir kurumsal sosyal medya pazarlaması ve analitik aracıdır.

ViralHeat, sosyal medya yönetimi, sosyal medya pazarlama, analiz, yayınlama ve katılım aracıdır. Verileri alın ve eyleme dönüştürün. Trendleri izleyin ve önemli bilgiler edinin ve sosyal medya yatırım getirisini artırmak için zamanında kararlar alın. Takipçilerinizin ve müşterilerinizin tutumunu bilme konumuna gelmedikçe, sosyal medya kampanyanızdan ve reklamınızdan gerçek çıktıyı alamazsınız.

#9 TweetDeck

Ücretli

TweetDeck, merkezi bir platformdan birden fazla Twitter hesabını sürdürmek isteyenlere uygun, yalnızca Twitter hesapları için bir sosyal medya yönetim platformudur. Bu kullanıcılar, yalnızca TweetDeck’i kullanarak Twitter’ın çeşitli hesaplarını aynı anda yönetmelerine izin vereceği için TweetDeck’i kullanmalıdır.

Bu güçlü Twitter yönetim aracı, gerçek zamanlı izleme, düzenleme ve katılım için kullanılır. TweetDeck’in benzersiz özelliklerini kontrol edin: birden fazla zaman çizelgesini izleyin, gelecek için tweet’leri planlayın, ortaya çıkan bilgiler için uyarıları açın, bir daha asla yenileme düğmesine basın, çeşitli kişilerle bir Twitter hesabını yönetin, vb.

#10 Oktopost

Ücretli

Oktopost, birden fazla sosyal medya hesabında gönderiler ve sosyal mesajlar yayınlamak için birincil sosyal medya yönetim hizmetlerini içeren tek duraklı bir business2business ve sosyal medya yönetim platformudur. Oktopost, tüm sosyal medya pazarlamalarını hızlı ve etkili bir şekilde ele almanın, ölçmenin ve büyütmenin bir yoludur. Oktopost, kullanıcılara içeriği yönetmede yardımcı olur ve sosyal medya pazarlamasını daha akıllı bir şekilde kontrol ederek işin gerçek değerini ölçer.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Etkileşimi Artıran En İyi 5 Instagram Uygulaması

Oktopost’un yayın sistemi, kullanıcıların içeriği aynı anda birden çok sosyal medya hesabında yayınlamak için istedikleri zaman önceden planlamalarına imkan sağlar.

En iyi mobil online eğitim uygulamaları

#11 MavSocial

MavSocial, sosyal medya etkinliklerini organize etmenin ve aynı anda büyük sosyal medya kanallarına görsel içerik sağlamanın bir yoludur. MavSocial’ın basit yayıncılık ve içerik pazarlama sistemi, hepsi bir arada entegre bir sosyal medya çözümü sunar. MavSocial, Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn ve hatta YouTube dahil olmak üzere sosyal ağların çoğunu hızlı bir şekilde yönetmenin bir yoludur.

#12 Send Social Media

Send Social Media, kullanıcılara çoklu sosyal ağlarını yönetmeleri için bir sistem sağlamak için tasarlanmış bir sosyal medya yönetim panosudur. Çeşitli sosyal ağları yönetmek, gönderileri aynı anda birden fazla sosyal medya kanalında planlamak ve yayınlamak anlamına gelir.

Send Social Media, sadece Send Social Media’dan yönetilen yaklaşık 30’dan fazla ağ için multimedya yönetim sistemi ve pazarlama araçlarını sağlıyor. Bu çok amaçlı sosyal medya yönetim sistemi, kullanıcıların ekiplerin diğer üyelerine erişim sağlayabileceği ekip işbirliği düzenini de sunar.

#13 AgoraPulse

AgoraPulse, kullanıcıya çoklu sosyal medya hesaplarını tek bir gösterge panosundan toplu olarak yönetmelerine yardımcı olan araçları sağlayan bir sosyal medya pazarlama ve uyumluluk platformudur. Kullanıcılar bu platformu kullanarak, tüm sosyal medya gönderilerini, içeriğini ve mesajlarını tek bir yerden yönetmeye yönelik esnek sistemin keyfini çıkarabilir. Basit ve uygun fiyatlı sosyal medya yönetim panosu, kullanıcılara Facebook, Twitter ve Instagram dahil olmak üzere çeşitli sosyal medya platformlarında içeriğin otomatik olarak planlanmasını ve yayınlanmasını sağlar.

#14 Falcon Social

Falcon Social, kullanıcıların birden fazla sosyal medya hesabını tek bir platformdan kontrol edebilecekleri yönetim araçlarını kullanıcılara sunar.

Falcon Social’ın üç ana hizmet alanı sosyal medya yönetimi, sosyal medya pazarlaması ve sosyal müşteri hizmetleridir. 

#15 SocialPilot

SocialPilot, çevrimiçi satıcılar, pazarlamacılar ve ajanslar için bir sosyal medya planlama ve yönetim platformudur. SocialPilot tarafından toplu planlama için desteklenen sosyal medya platformları arasında Twitter, Facebook, LinkedIn, Pinterest, Tumblr, Vk.com ve Xing bulunmaktadır. SocialPilot, çevrimiçi pazarlamanın verimliliğini artırmanın ve zamandan tasarruf etmenin bir yoludur.

SocialPilot, e-Ticaret mağaza entegrasyonu, özel Facebook bantlama, ekipler ve işbirliği, içerik önerileri ve yayınlar, toplu planlama ve tüm ağlarda gönderi planlaması şeklinde sosyal medya pazarlamasına yardımcı olur. Ya bir platformda bir gönderi yayınlamak ya da desteklenen tüm sosyal medya hesapları için toplu gönderiler planlamak istersiniz, her iki özellik de SocialPilot’ta mevcuttur.

#16 Spotistic

Spotistic, Facebook, Foursquare ve Twitter dahil olmak üzere çoğu sosyal medya hesabı için çok sayfalı bir gönderi hizmetidir. Spotistic, kullanıcıların aynı mesajı alıp her hesaptan yayınlamak yerine toplu olarak tüm bu hesaplarda yayınlamalarına olanak tanır. Kullanıcının zamandan tasarruf etmesinin yanı sıra performansı da artırır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2021'in En iyi 8 seyahat rota Planlayıcı Uygulamaları

#17 ReachPod

Reachpod, tüm hesapları merkezi bir platformda entegre etmek ve tüm raporlar arasında işbirliği yapmak için bir sosyal medya yönetim panosudur. Tüm sosyal medya hesaplarında ortak çalışma yapıldıktan sonra, kullanıcılar sıcak konuları keşfetme özelliklerinden faydalanabilir ve takipçiler gönderiyi toplu olarak tüm sosyal medya platformlarında yayınlayabilir. Dijital reklam ve pazarlamanın performansını da izleyebilirler.

Reachpod’un son derece özelleştirilebilir kontrol paneli, kullanıcıların birden fazla sosyal medya hesabını ve profilini tek bir yerden yönetmesine olanak tanır. Kullanıcılar, Reachpod’un panelinden sosyal medya trafiğini analiz edebilir, kampanya sonuçlarını ölçebilir ve takipçileri ve en değerli anahtar kelimeleri ve hashtag’leri takip edebilir.

#18 Postfity

Postfity, sosyal medya gönderilerini planlamak için bir platformdur. Şu anda Facebook, Twitter, LinkedIn ve Google Plus için birleşik destek sunuyor. Tek bir platformun tüm hesaplarına ve profillerine ve hatta birden fazla hesabına aynı anda erişilebilir.

Postfity, sosyal medya yöneticilerinin sosyal medya ağlarını yönetme, mesajları planlama ve sonunda şirketlerin gerçek politikaları ve teklifleriyle her zaman meşgul olma özelliklerinden yararlanmalarına olanak tanır. Hem orta ölçekli hem de büyük işletmeler Postfity kullanarak çoklu sosyal medya ve pazarlama yönetiminin avantajlarından yararlanabilir.

#18 Mention

Mention, sosyal medya yöneticisi ve internet pazarlamacısının adınız, markanız, rakipleriniz hakkında uyarılar oluşturmasını sağlayan ve web ve sosyal medya platformlarında herhangi bir söz edildiğinde gerçek zamanlı olarak bilgilendirilen gerçek zamanlı bir medya izleme uygulamasıdır. Mention’ı kullanın ve hiçbir konuşmayı kaçırmayın, en önemli etkileyicileri belirleyin, gösterge tablosundan hızla yanıt verin, performansı izleyin ve analiz edin ve çok daha fazlasını yapın.

Kullanıcılara gerçek zamanlı izleme ve takipçiler ve müşterilerle etkileşimi artırma sistemi sağlamıyorsa, herhangi bir sosyal medya yönetim ve izleme platformunu kullanmanın hiçbir faydası yoktur. Mention’ın en iyi yanı, bu konulara odaklanması ve kullanıcıların diğerlerine kıyasla daha fazla sayılan alanları aramasına izin vermesidir.

#19 Digimind Social

Digimind Social, gönderilerin planlanması ve yayınlanmasına ek olarak, ziyaretçilerin görüşlerini ve pazarlama kampanyasının performansını takip etmek için bir sosyal medya izleme ve yönetim platformudur. Kullanıcıların tüm sosyal medya hesaplarını ve gerçek zamanlı performanslarını tek bir gösterge panosundan yönetmelerini sağlar. Her hesabı ayrı ayrı kontrol etmek yerine Digimind Social’dan her şeyi yönetmelerine izin verecek tüm araçları sağlar.

İnsanların gönderileriniz ve ürünleriniz hakkında ne söylediğinin tam olarak farkındaysanız, Digimind Social’ın gerçek faydası sosyal medya veya dijital medya kampanyalarından alınabilir. Digimind Social işte size bu sistemi sağlayan bir platform türüdür. Kullanıcılarınızın gerçek zamanlı görüşlerini alabilir ve pazarlama stratejilerini zamanında iyileştirebilirsiniz.

#20 Sprinklr

Sprinklr, kullanıcıların sosyal medya platformlarını otomatikleştirmelerini sağlayan bir sosyal medya yönetimi ve analitik aracıdır. Sosyal medyadaki varlığını geliştirmek isteyen işletmeler için Sprinklr’ı kullanmaları ve markalarını diğer markalar ve sosyal medya kanallarıyla karşılaştırmaları tavsiye edilir.

Pazarlama, müşteri hizmetleri, satış, işe alma, halkla ilişkiler, pazar araştırması, uyumluluk, yayıncılık, katılım, dinleme, reklam, savunuculuk ve analitik hizmetlerdir. Sprinklr, hemen hemen tüm sosyal medya hesapları için hesap yönetimi hizmetlerini ve video akışı ve paylaşım platformunu destekleyen bir çapraz platform sosyal medya yönetim platformudur.

Haber Bültenimize Abone Olun

Erdinç

Teknolojiden ve dijital dünyadan uzak kalamayan, sokak fotoğrafçılığına meraklı gezgin bir doktor kişi

Bir yanıt yazın