Sinema & Dizi

Mutlaka İzlemeniz Gereken BluTV Dizileri

Özellikle pandemi sürecinin devam ettiği ve boş vaktin bol olduğu günlerde çoğu kişi zamanını evde dizi izlemekle geçiriyor. Dizi, film izleme platformlarına da bu süreçte ilgi artmaya başladı. Bunlardan biri de özel yapım dizileri ve film içerikleri ile her geçen gün popülerliğini arttıran BluTV. İşte en sevilen BluTV dizileri…

Yarım Kalan Aşklar, Aynen Aynen ve daha birçok yapım BluTV’de sizleri bekliyor. Haydi gelin bu kendine has yapımları beraber inceleyelim!

BluTV Dizileri Arasından Hiç Şüphesiz En Eğlencelisi: Aynen Aynen

Aynen Aynen dizisi, birkaç dakikalık bölümlerden oluşuyor. Çerezlik bir dizi olduğu için çabucak bitiyor. İlk sezonda Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu’nu görüyoruz. Emir ve Nil tanışıp birbirlerine aşık olurlar. Nil sürekli evlilik hayali kuran bir kadınken Emir onu kandıran kişi konumundadır. İkinci sezonda ise diziye sürpriz bir isim dahil oluyor. Spoiler vermemek adına bunu açıklamayacağız tabii ki.

Blu Tv – Aynen Aynen fragman

Sevgili ilişkisinde neleri yapıp neleri yapmamanız gerektiğini bu diziden komik atıflarla beraber öğreniyorsunuz. Nil’in sempatik tavırları ve Emir’in burnu havada davranışları size çok şey anlatıyor. Oyuncuların usta performansları da bu kısacık diziye yoğun bir renk katıyor.

İkili ilişkilere muzip bir bakış açısı katan bu yapımı izlemeye doyamayacaksınız!

Biraz da Polisiye: Yarım Kalan Aşklar

Dilan Çiçek Deniz, Burak Deniz ve Tolga Sarıtaş’ı aynı yapımda görmeye ne dersiniz? BluTV dizileri arasında en gizemli yapımlardan biri Yarım Kalan Aşklar oldu hiç şüphesiz.

Blu Tv – Yarım kalan aşklar fragman

Dizide bir kazada vefat edip farklı bir bedende yeniden doğan bir adamın hikayesini izliyoruz. Gazeteci Ozan ve meslektaşı olan güzeller güzeli Elif’in kusursuz bir ilişkisi vardır. Herkes onların aşkını delicesine kıskanır. Resmen ikisinin de gözlerinin için gülüyordur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Haftanızı Güzelleştirecek 10 Film Önerisi

Bir gün evlenmeye karar verirler. Fakat Ozan ani şekilde öldürülür. Bu ölüm, Elif’i yıkacak niteliktedir. Tekrar başka bir bedende doğan Ozan’ın bu dünyada bitirmesi gereken bir görevi vardır. Önce kendisini kimin katlettiğini öğrenecek, ardından her şeyi Elif’e tüm ayrıntılarıyla anlatacak ve sevdiğine kavuşacaktır. Soluksuz izleyeceğiniz bir yapım sizleri bekliyor.

Doğaüstü konuları içeren dizileri seviyorsanız Yarım Kalan Aşklar’a kesinlikle bir şans vermelisiniz.

İlgili: Netflixte en çok izlenen filmler

Haber Bültenimize Abone Olun

Bir yanıt yazın