En iyiSinema & Dizi

En İyi 8 Ücretsiz online film izleme Uygulaması

İşte film izlemenize ve indirmenize izin verecek en iyi ücretsiz film uygulamaları. Hepsi ücretsiz ve hepsi yasal.

Akış çağı üzerimizde. Sinema ve kablolu TV’den internete geçişte, Netflix ve Hulu gibi bir avuç ücretli film akışı uygulaması son derece popüler hale geldi.

Ancak, film izlemenize ve indirmenize izin verecek birçok ücretsiz film uygulaması var. Hepsi ücretsiz ve hepsi yasal. Sözü daha fazla uzatmadan, işte mevcut en iyi ücretsiz film uygulamaları.

1. Tubi TV

Tubi TV’de korku, romantizm ve komedi gibi türlere göre düzgün bir şekilde kategorilere ayrılmış ücretsiz filmlerden oluşan bir katalog bulunur. Ayrıca öne çıkan ve en popüler filmlere göz atabilirsiniz. Filmlere gelince, yüksek kalitedeler ve film oynatıcı sorunsuz çalışıyor.

Bonus olarak, tüm filmlerin altyazıları mevcuttur. Giriş yapmak, tüm cihazlarda ve hatta Tubi TV’nin web versiyonunda erişilebilen kuyruğunuza film ekleme seçeneği sunar. Ayrıca ekran görüntüsü alma seçeneğiniz de vardır.

Tubi, Android, iOS, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Xbox, PlayStation, bazı akıllı TV’ler ve web’de kullanılabilir.

2. Popcornflix

Popcornflix, harika bir film koleksiyonu sunan ücretsiz bir film uygulamasıdır. Uygulama, kategorilere göre sıralanmış ücretsiz filmlerden oluşan bir duvar sunar ve yeni gelenler en üstte gösterilir.

Popcornflix ayrıca Popcornflix Originals adlı özel içeriğe sahiptir. Filmler kaliteli ve akış sorunsuz çalışıyor. Film oynatıcı biraz bunaltıcı olabilir, ancak zengin özelliklere sahip ve sorunsuzdur. Popcornflix, TV dizilerini ücretsiz olarak yayınlamanıza da izin verecek.

Android, iOS, büyük oyun konsolları ve web’de kullanılabilir.

3. Disney+

Disney+, 2019’un sonlarında lansmanından bu yana büyük bir başarı elde etti. Yazıldığı sırada, Kuzey ve Güney Amerika’nın çoğunda, Avrupa’nın çoğunda ve Asya ve Afrika’nın bazı bölgelerinde mevcuttur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Etkileşimi Artıran En İyi 5 Instagram Uygulaması

Hizmetin kütüphanesinde 7.000’den fazla televizyon bölümü ve 500 film olduğu tahmin ediliyor. Bu, Marvel Sinematik Evreninin çoğunu, sonsuz Disney “prenses” filmlerini, birkaç Star Wars filmini ve Karayip Korsanları, Benji ve X-Men gibi diğer birçok Disney hitini içerir.

Çeşitli içerik miktarı, onu harika bir aile seçeneği haline getiriyor. Aylık 8 ABD Doları veya yıllık 80 ABD Doları tutarındadır ve tüm akıllı TV ve mobil platformlarda mevcuttur.

4. Sony Crackle

Sony Pictures, film endüstrisinde büyük bir isim ve çevrimiçi ücretsiz film izlemek söz konusu olduğunda, Sony Crackle ününü hak ediyor. Sony Crackle, eski klasikler ve yeni hit filmlerin bir karışımıyla, piyasadaki en iyi ücretsiz film koleksiyonlarından birine sahiptir.

Film oynatıcı sorunsuz çalışır ve kullanımı kolaydır. Ücretsiz filmler reklam desteklidir, bu nedenle birkaç reklam izlemeniz gerekir. Ancak, reklamlar çok müdahaleci değil ve Sony Crackle’ın sağladığı içerik türü için ödenmesi gereken makul bir fiyat gibi görünüyor. Crackle ayrıca TV şovlarını çevrimiçi olarak ücretsiz izlemenizi sağlar.

Android, iOS, Amazon Fire cihazları, PlayStation, Xbox ve daha fazlasında izleyebilirsiniz.

5. Puhu TV

Puhu TV, 2016 yılında Doğuş Holding firması tarafından kurulan, internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. Bilgisayar, mobil cihazlar ve akıllı televizyonlar üzerinden erişilebilen uygulama yayınlarının yanı sıra ücretsiz film, dizi, çocuk türlerinde yerli ve yabancı içerikler de sunmaktadır.

6. Pluto TV

Pluto TV, bu listedeki en zengin özelliklere sahip ücretsiz film uygulamalarından biridir. Bu kadar çok özelliğe sahip olmasına rağmen basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Uygulamayı açtığınızda, ücretsiz filmler ve TV şovları için özel bir sekme ile Pluto’nun ücretsiz TV kanalları ile karşılaşacaksınız.

Oynarken ücretsiz filmler izleyebileceğiniz canlı kanallar ve çeşitli başka içeriklere sahip bir dizi başka ücretsiz TV kanalı da vardır. Film oynatıcı güzel ve temiz, çoğu ücretsiz film için altyazı mevcut. Pluto TV’yi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için oturum açabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Başarılı bir dönem dizisi - Kulüp

Uygulama Android, iOS, Apple TV, Amazon Fire TV, Roku ve daha fazlasında kullanılabilir.

7. Vudu

Vudu ( Vudu nedir ve nasıl çalışır? ) harika bir reklam destekli ücretsiz film koleksiyonuna sahiptir. Katalog, herhangi bir ücretsiz film uygulaması için en büyüklerden biridir ve düzenli olarak yeni filmler eklenir. Tercih ettiğiniz kalitede ücretsiz filmler izlemeyi seçebilirsiniz.

Vudu, kataloğuna hemen göz atmanıza izin verir, ancak film izlemek için imzalamanız gerekir. Vudu, kiralamalarına odaklanırken , ücretsiz film koleksiyonunu görmek için Ücretsiz sekmesini seçebilirsiniz . Ücretsiz filmleri, üzerlerinde Reklamlı Ücretsiz etiketine sahip olmak dışında, fark etmek de kolaydır .

Tüm büyük platformlar desteklenir.

8. Roku

Roku, önde gelen akış cihazı üreticilerinden biri olarak bilinir, ancak ücretsiz içerikle dolu kendi film kanalına da sahip olduğunu biliyor muydunuz? Daha da iyisi, ayar yapabilmek için bir Roku cihazına sahip olmanıza bile gerek olmadığını biliyor muydunuz?

Platformdaki en popüler ücretsiz filmlerden bazıları, American Animals, orijinal Sherlock Holmes filmleri, Batman (1989), Fight Club, Memento ve Halloween’dir.

Ağustos 2021’de Roku, uygulamayı normal TV kanallarını da içerecek şekilde genişlettiğini duyurdu. Bunlara AccuWeather Now, CBC News, El Rey, IGN ve Real Madrid TV dahildir. Elbette, premium teklifler değiller, ancak daha fazla içerik asla kötü bir şey değildir.

Hepsinden iyisi, Roku Kanalı, Roku cihazlarıyla sınırlı değildir. Ayrıca Android, iOS, akış kutuları ve akıllı TV’lerde izleyebilirsiniz.

Bazı Ücretsiz Film Uygulamaları Bölge Sınırlıdır

Filmler söz konusu olduğunda, telif hakkının büyük bir endişe kaynağı olduğunu hatırlamak önemlidir. Bu, bu listedeki uygulamaların sınırlı sayıda ülkede mevcut olduğu anlamına gelir.

Bu ücretsiz film uygulamalarından biri ülkenizde mevcut değilse, uygulamaları güvenilir olmayan kaynaklardan yüklemek yerine bir VPN kullanmayı düşünebilirsiniz.

Haber Bültenimize Abone Olun

OnlineYaşam

Yaşamın "online" hali

Bir yanıt yazın