Aşk ve İlişkiler

İkizler Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği İlişkisi Nasıl Olur?

Enerjik tavırlarıyla dikkat çeken İkizler burcu kadını Oğlak erkeği ile karşılıklı olarak kusursuz bir kimyaya sahiptir. Öyle ki her iki burç da gerçek aşkı birbirlerinde bulurlar. Aslında bu durumun birçok sebebi var.

Oğlak burcu erkeği sadıktır, tek eşlilik tam ona göredir. İkizler burcu kadını ise flörtöz tavırlara sahiptir. Tek eşliliğe inanabilmesi için Oğlak erkeği ile ilişki kurması gerekir.

1. Olgun Bir İlişkileri Vardır

İlişkinin olgun olmasını sağlayan taraf kesinlikle Oğlak burcudur. Her daim kendinden emin ve usturuplu bir tarza sahip haldeki Oğlak burcu erkekleri, İkizler burcu kadınının değişken fikirlerine ayak uydurmayı başarır. Bunun sonucunda da ortaya her açıdan olgun bir bağ çıkar. İkizler burcu kadını denge sorunlarını çözdüğü takdirde bu bağ daha da kuvvetlenecektir.

2. Ufak Kavgaları Kimi Zaman Büyütürler

Oğlak burcu erkeği, özellikle kıskançlık konusunda her şeyi büyütür. En ufak bir kavganın nedeni bile kıskançlık olabilir. Oğlak erkeğinin hassas noktası bu olduğu için tartışma sırasında karşı tarafı da hiçbir şekilde dinlemez. Bu da ikilinin arasında derin bir kaos ortamının oluşmasına neden olur. Bu tartışmalar Oğlak erkeği ufak sorunları büyütmeye gerek olmadığını anlayana değin sürer.

3. İki Taraf da Bildiğinden Şaşmayınca Olanlar Olur

İkizler burcu kadını Oğlak erkeği ilişkisinde iki tarafın da inatçı olması sorunların oluşmasına neden olur. Taraflardan biri ara sıra karşı tarafı alttan alır ya da geri adım atarsa bu ilişki iyi bir yöne doğru gidebilir. Aksi halde toksik bir hal alan ilişki, iki tarafın da çoğu zaman mutsuz olmasına neden olur. Bunun yaşanmaması adına her iki birey de anlayışlı davranmayı bilmelidir.

4. İkizler Burcu Kadını Oğlak Erkeği İlişkisi Evlilikle Sonuçlanabilir

İnatçı olmalarıyla bu ilişkinin bir yere varamayacağını düşündürseler bile aslında ikisi de tam olarak evlilik insanıdır. Anlaşamadıkları noktaları törpüleyerek evlilik aşamasına gelebilecek bir çifttir. Çoğu zaman herkes İkizler burcu kadınıyla Oğlak burcu erkeğinin anlaşamayacağını düşünse bile durum hep tam tersine döner.

Haber Bültenimize Abone Olun

OnlineYaşam

Yaşamın "online" hali

Bir yanıt yazın