En iyiSosyal Medya

Etkileşimi Artıran En İyi 5 Instagram Uygulaması

Takipçilerinizi Instagram içeriğinizle daha fazla etkileşimde bulunmaları için motive edin.

Instagram , bireyler ve işletmeler için en iyi sosyal ağdır. İster kişisel bir marka oluşturmak ister siteyi bir satış platformu olarak kullanmak isteyin, Instagram etkileşim uygulamaları takipçilerinize ulaşmanıza ve onlarla etkileşim kurmanıza yardımcı olarak sosyal medya platformundaki çekiciliğinizi ve varlığınızı artırır.

İşte özelliklere, kullanım kolaylığına ve etkililiğe dayalı en iyi beş Instagram etkileşim uygulaması için seçtiklerimiz.

1.Gönderileri Planlamak İçin En İyisi: Buffer

Günün doğru saatinde paylaşım yapmak, içeriğinizi gören, beğenen ve etkileşime giren takipçi sayısında fark yaratabilir. Buffer , gönderileri istediğiniz belirli gün ve saatlerde görünecek şekilde planlamayı kolaylaştırır. Tampon ayrıca, Instagram’ın en yüksek trafiği gördüğü zamana bağlı olarak varsayılan gönderi sürelerini de içerir.

Tampon basit ve kullanımı kolaydır. Bir resim veya video dosyası seçin, bir başlık oluşturun ve ardından hemen yayınlamak için sıranıza ekleyin. Veya belirlediğiniz bir zamanda yayınlamak için planlayın. Sıranızı özelleştirin ve planlanan saatleri istediğiniz zaman sıfırlayın.

Tampon bir kur ve unut aracıdır. Gönderileri önceden sıraya koyun, gönderiyi duraklatın, kullanıcıları ve konumları etiketleyin, ilk yorumu ayarlayın , altyazılarınızda emoji kullanın ve daha fazlasını yapın. Buffer’ı Instagram ve Twitter , Facebook , LinkedIn ve Pinterest dahil olmak üzere diğer sosyal ağlarla birlikte kullanın .

Buffer’ı bir iOS veya Android mobil cihazda indirmek ve kullanmak ücretsizdir, ancak üç sosyal hesap ve on planlanmış gönderi ile sınırlısınız. Ayda 15 ABD Doları karşılığında Pro’ya yükseltin ve 100 gönderiye kadar planlayın. Buffer’ı masaüstünde de bir tarayıcıda kullanın. Ücretsiz sürüme tarayıcıdan erişilemez, ancak Pro sürümünün 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü deneyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En İyi 8 Ücretsiz online film izleme Uygulaması

2.Sosyal Medya Yönetimi için En İyisi: Later

Later (eski adıyla Latergramme), gönderi planlama için bir başka en iyi Instagram uygulamasıdır, ancak bu uygulama daha eksiksiz bir Instagram yönetim çözümüdür. Bir iOS veya Android mobil cihazında veya web sitesinden kullanın. Buffer gibi, Later diğer sosyal sitelerle birlikte kullanılabilir.

Ücretsiz bir hesapla, 30’a kadar fotoğraf gönderisi planlayın ve profilinize yeniden göndermek için kullanıcı tarafından oluşturulan Instagram içeriğini toplayın. Bir hashtag arayın ve Sonra, yeniden yayınlamanız için orijinal, yüksek kaliteli fotoğrafı yakalayın.

Daha sonra indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Yine de, Later’ın ücretli planlarında daha fazla özellik mevcuttur. Daha Sonra kontrol panelinden yorumları görüntüleyin, yönetin ve yanıtlayın, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Video gönderilerini planlayın, hikayeleri planlayın ve planlayın, konumları ve kullanıcıları etiketleyin ve gönderi zamanlamasını optimize edin.

Daha sonraki ücretli planlar arasında Başlangıç ​​(ayda 12,50 ABD Doları), Büyüme (ayda 20,50 ABD Doları) ve Gelişmiş (ayda 49,50 ABD Doları) bulunur. Seviye ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla özellik elde edersiniz.

3.Instagram istatistikleri için en iyisi: Iconosquare

Etkileşimi artırma konusunda ciddi olan Instagram kullanıcıları, istatistiklerin neyin işe yarayıp yaramadığı hakkında hayati bilgiler verdiğini bilir. Iconosquare , gelişmiş analizlerle birlikte Instagram için kapsamlı sosyal medya yönetimi sunar, böylece takipçilerinizi ve içeriğinizle nasıl etkileşim kurduklarını daha iyi anlarsınız.

Performansınızın onlara nasıl ulaştığını görmek için rakiplerinizi takip edin, gönderi erişiminizi ve gösterimlerinizi görün, video görüntülemelerinizi anlayın, Hikaye analizlerinizi kontrol edin ve yaş ve cinsiyet gibi takipçi demografik bilgileri edinin. Iconosquare ayrıca gönderileri planlama, yorumları yönetme ve hashtag’leri takip etme gibi geleneksel etkileşim araçlarına da sahiptir.

Iconosqure ciddi etkiler içindir, bu nedenle 14 günlük ücretsiz denemesinden yararlanın ve tüm özelliklerine ihtiyacınız olup olmadığını görün. Aracı ücretsiz olarak indirin ve ardından Pro sürümü için aylık 29 ABD Doları veya Gelişmiş sürüm için aylık 59 ABD Doları ödeyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Instagram'da hesap onayı nasıl yapılır?

Iconosquare, bir tarayıcıda veya bir Chrome uzantısı aracılığıyla masaüstünde olduğu kadar Android ve iOS mobil cihazlarda da çalışır. Araç, Facebook ile de kullanılabilir.

4.Profesyonel Fotoğraf Gönderileri için En İyisi: Canva

Canva ile takipçilerinizi bilgilendirmek ve onlara ilham vermek için fotoğraf gönderilerinize görsel öğeler ekleyin ve onların dikkatini çekin . Bu ücretsiz grafik tasarım aracının neredeyse hiç öğrenme eğrisi yoktur ve kullanmak için harika, yüksek kaliteli öğelerle birlikte gelir.

Kendi fotoğraflarınızı Canva’ya yükleyin veya hazır şablonlarından birini kullanın . Hazır fotoğraflar, illüstrasyonlar, şekiller, çizgiler, oklar, semboller, çerçeveler ve daha fazlasını içeren Canva’nın devasa kitaplığından eklenecek öğeleri arayın. Birçok görsel ücretsizdir ancak premium görsellerin bir bedeli vardır. İşiniz bittiğinde tasarımınızı anında indirin.

Canva, Photoshop kadar gelişmiş değil. Yine de, dakikalar içinde profesyonel görünümlü bir Instagram gönderisi oluşturmak için güçlü bir ücretsiz grafik tasarım aracıdır.

Canva’nın iOS veya Android uygulamasını veya masaüstünde Canva.com’da kullanın. Canva’nın ücretsiz özellikleri çoktur. Daha fazla özelleştirme seçeneğine ve daha fazla şablona ve resme ihtiyacınız varsa Canva Pro’yu (aylık 9,95 ABD doları) düşünün.

5.Instagram Grafikleri ve Video Gönderileri için En İyisi: Adobe Spark

Video gönderilerinizi ve Instagram Hikayelerinizi zenginleştirmek istiyorsanız, Adobe Spark yaratıcı ve ilgi çekici içerik için mükemmel bir araçtır. Ayrıca Canva’ya benzer grafik tasarım işlevleri içerir.

Yeni bir projeye başladığınızda ve Video öğesini seçtiğinizde, mevcut video şablonları arasından seçim yapın veya özel bir şablon oluşturun. İstediğiniz kadar klip ekleyin ve her sahneyi bir metin yerleşimi, müzik veya başka bir şeyle düzenlemek için video düzenleyiciyi kullanın.

Adobe Spark’ı öğrenmesi ve kullanması kolaydır ve göz kamaştırıcı videolar ve diğer içerikleri hızla oluşturacaksınız.

Adobe Spark bir ürün ailesidir. Sosyal grafikler, web sayfaları ve kısa videolar oluşturmak için Adobe Spark’ı çevrimiçi kullanın veya daha gelişmiş video oluşturma ve düzenleme için Adobe Spark çevrimiçi video düzenleyicisine gidin . Sınırlı işlevleri ücretsiz olarak kullanın veya genellikle cömert bir ücretsiz deneme ile ayda 9,99 ABD doları ücretli bir plana yükseltin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Eğlence İhtiyaçlarınız İçin 6 Etkileşimli Sosyal Ağ

Adobe Sparks, grafik ve video işlevlerini bölen Adobe Spark Post ve Adobe Spark Video olmak üzere iki iOS uygulamasına sahiptir. Filigranları ortadan kaldırmak ve tam işlevsellik elde etmek için ücretsiz olarak kullanın veya 9,99 ABD doları tutarındaki ücretli plana yükseltin. Android için yalnızca Adobe Spark Post kullanılabilir.

ipucu

Adobe Creative Cloud abonelik planınız varsa Adobe Spark’ın premium sürümüne erişebilirsiniz.

Haber Bültenimize Abone Olun

OnlineYaşam

Yaşamın "online" hali

Bir yanıt yazın